Tavs personīgais stilists

+371 26191689

info@bygita.lv

 

FAQ


Biežāk uzdotie jautājumi

Individuālās stila un imidža konsultācijas

1. Kā lai piesakos individuālajai stila konsultācijai?

Individuāljām stila konsultācijām var pieteikties, rakstot man e-pastu vai arī piezvanot. Mājas lapas sadaļā “UZRAKSTI MAN” ir iespēja man uzrakstīt e-pastu.

2. Kādu laiku iepriekš jāpiesakās vizītei pie Jums?

Vizīti nepieciešams pieteikt vismaz pusotru, divas nedēļas iepriekš. ( Šis laiks neattiecas us sestdienām un vasaras nedēļas nogalēm, kad laiks jāaizrunā vairākus mēnešus iepriekš ). Daudz kas atkarīgs vai variet apmeklēt stilistu no rīta, pa dienu vai vakarā. Darba dienu vakari ir biežāk aizņemti un visvairāk pieprasīti.

3. Kas man būtu jāņem līdzi nākot pie Jums?

Pirmajā reizē nākot vizītē līdzi nav jāņem nekas.  Ja nākat uz individuālo grima apmācību, tadjāņem līdzi savs dekoratīvās kosmētikas maciņš.

4. Kas ietiplst pilnajā prgrammā „Iepazīsti sevi”?

Šis ir viens no populārākajiem imidža atjaunošanas un sevis iepazīšanas veidiem, ko izmanto sievietes, kas nolēmušas paskatīties uz sevi ar „stilista acīm” un ir gatavas lielākām pārmaiņām. Programmu mēs izstrādājam individuāli, pēc klienta vēlmēm. Vieni izvēlas vairāk teorētiskās zināšanas. Citiem labpatīk vairāk staigāt pa veikaliem un to izbaudīt praktiski. Programmā varam iekāut grima apmācību, matu veidošanu pašu spēkiem. Skapja revīziju.

5. Vai par programmu „Iepazīst sevi” ir jāmaksā uzrez vai to var sadalīt vairākos maksājumos?

Šo pakaplojumu piedāvāju apmaksāt vienā vai divos maksājumos.

6. Vai es varu pie Jums nākt kopā ar savu draudzeni?

Nē, diemžēl individuālās stila konsultācijas notiek privāti.

7. Kā parasti notiek iepirkšanās – šopings, vai iepriekš mums ir jātiekas?

Pirms iepirkšanās tūres būtu labi, ja mēs tiktos, lai izrunātu aktuālos jautājumus un Jūsu intereses, kā arī lietas ko vēlaties iegādāties, vai pēc kā ir interese. Lietderīgi pirms šopinga ir veikt skapja revīziju, lai saprastu, kas jau ir Jūsu garderobē. Pēc tikšanās mēs norunājam vietu un laiku un kopā dodamies pēc kārotajām lietām. Tacu ja iepriekš nav espēja tkties, taisnā ceļā varam doties uz veikaliem.

8. Cik naudas nepieciešams, lai ietu šopingā ar Jums?

Veikali tiek izvēlēti noteikti atkarībā no Jūsu vajadzībām, gaumes, finansiālā stāvokļa. Pirms iepirkšanās es izvērtēju visus aspektus un dienu pirms iepirkšanās paziņoju, kurp mēs dosimies. Šī pakalpojuma maksa ir EUR 18 stundā, tādēļ, visticamāk, iepirkšanās budžets par EUR 30 nebūs rentabls, bet, ja vēlaties iegādāties vairākus apģērba gabalus, tad jau ir vērts piesaistīt stilistu.

9.Pēc bērna piedzimšanas esmu pieņēmusies svarā. Vai liela izmēra apģērbus arī palīdzat iegādāties?

Protams, izmēram nav nozīmes, jo apģērbu var piemeklēt ikvenam
izmēram.

10.Cik ilgi parasti ilgst šopings?

Šopings parasti ilgst no 2h – 6h, atkarībā no tā, cik daudz ir jāiegādājas un kādas ir Jūsu vēlmes. Arī nestandarta auguma formas var prasīt vairāk laika, lai iegūtu kāroto preci. Bet vidēji  tad 1,5h – 2,5h ir ļoti pietiekošs laiks.

11. Ar kādu naudas summu man jārēķinās ejot pie Jums uz konsultāciju?

Individuālā stila konsultācija maksā EUR 18/h, iepirkšanās izmaksā EUR 18/h.