Tavs personīgais stilists

+371 26191689

info@bygita.lv

 

ATSAUKSMES


- Aija no Rīgas -

Paldies Gita! Pirkumi gan nav visi izpakoti, bet pamazām to daru. Viss ko esmu nopirkusi, man ļoti patīk un manai ģimenei arī. Pagaidām ir sajūta ka skapis ir pilns. Domāju, ka līdz pavasarim tas tā arī būs. Paldies Tev liels! Man patika un esmu ļoti apmierināta. Lai Tev viss izdodas un gan jau šī nebija pēdējā reize, kad iepirkāmies kopā!

-Liene no Salaspils-

Čau, Gita Gribu pateikt, ka šodien uz darbu nāku ar citu sajūtu ir forši! Sapucējos... kolēģi nopēta un saka labus vārdus! Draugs ari atzinīgi novērtēja...Liels paldies Tev!

- Ieva  no Ķekavas -

Sveika! Vēlreiz jāsaka mīļš paldies par superīgo mācībstundu/stundām! Man tas bija nudien ļooti interesanti - gan tīri teorētiski un praktiski, gan kā feins ikdienas atsvaidzinājums. Nopirku arī Drogās to muciņu-otiņu, kamēr vēl neeju riktīgā reidā pa meikapa veikaliem. Jūtos baigi smukā, paldies Tev par to!

- Vineta no Cēsīm -

Sveika, Gitiņ! Gribēju pastāstīt, ka drēbes valkājas labi, jūtos forši. Arī apkārtējie pamanījuši pārmaiņas, patīkami. Matus arī taisu visādi. Meita un vīrs atzīst, ka mati un meikaps tagad ir labāki nekā agrāk. Vīrs vienīgi noteica, ka es ilgāk taisu matus un krāsojos. Viņam tad sanāk ilgāk uz mani gaidīt.Tā iepaticies pucēties, pa māju arī visādi cenšos sakombinēt drēbes, krāsojos. Pārmaiņas iedvesmo!

Rudenī noteikti meklēšu Tevi rokā. Atā! Vineta

-Inta no Rīgas -

Gitiņ, mīļš paldies!

Vakarā, braucot mājās ar vilcienu, domāju - redz kā - piektdienas vakars, diezgan vēls - bet kā par brīnumu nekāda saguruma. Tik forši tas viss bija! Paldies!!

-Edīte no Gulbenes -

Labdien!

Gribēju pateikt paldies par jauko un vērtīgo konsultāciju pēcpusdienu. Esmu iegādājusies patiešām vērtīgas lietas (piemēram, konsīleri) un ar citu pašapziņu lietoju to, kas jau atradās gan skapī, gan kosmētikas maciņā. Manas pozitīvās emocijas radīja interesi citos ģimenes.

-Inga no Jēkabpils-

Labrīt Gita

Paldies par padomiem Tagad patiesi ir kļuvis grūtāk iepirkties, ļoti jāpiedomā par krāsām, un beigu beigās pirms pirkšanas vienalga vēl jānoprasa meitai - vai tiešām būs labi?!

Nu katrā ziņā šīs stila konsultācijas ir mazlietiņ pacēlušas manu pašapziņu - un par to, Gita, Tev milzīgs paldies!!!!!!!!!!!!

Visu labu un uz tikšanos - Inga